Accountantskantoor De Kezel, Van den Broucke kan als erkend IAB accountant instaan voor een kwalitatieve service en professioneel advies.

logo.png

© Copyright Julie De Kezel 2019

 

 

Team

PARTNERS

 

Alain De Kezel

Lidnummer IAB: 8015 2 N 63
alain@dkvdb.be


Marian Van den Broucke

Lidnummer IAB: 8070 2 N 66
marian@dkvdb.be

 

STAGIAIR-ACCOUNTANTS

 

Julie De Kezel

julie@dkvdb.be

 

Thomas Bossier

thomas@dkvdb.be

MEDEWERKERS

Patricia Servaes
patricia@dkvdb.be

Cedric Bourgeois 

cedric@dkvdb.be